ŽIVÁ HUDBA

Overtime je především živá kapela. A když se řekne „živá kapela“, neznamená to, že my jsme živí (což samozřejmě jsme), ale že to, co hrajeme, není z playbacku a že to vše skutečně vychází z našich nástrojů a hlasivek. A že jsme se nadřeli, aby to nějak znělo! Co umíme zahrát se můžete dozvědět tady v sekci „playlist.“ A na jaké akce se Overtime hodí?

Večírky & Zábavy

Výběr písniček v našem repertoáru je uzpůsoben tak, aby Overtime na vašem večírku roztančil i ty největší studené čumáky. A když je potřeba zahrát na vážnější notu, umíme tomu vše přizpůsobit. Za svým tvrzením si stojíme, protože jsme to již nejednou zažili.

Plesy

Víme, co funguje za hudbu, když si chcete zaplesat. Ať už je to ples maturitní, či například městský bál, umíme zaplnit parket.

Svatby

My moc dobře víme, že svatba je jeden z nejdůležitějších okamžiků ve vašem životě a přispějeme svojí hudbou k tomu, aby všichni měli ty nejlpší vzpomínky. Zahrajeme vám na obřadu (klavír) i na svatební veselici (celá kapela).

Narozeniny

A na konec se vůbec nerozpakujeme tvrdit, že svojí muzikou pomůžeme zažít oslavenci i všem hostům poněkud „hudebnější“ narozeniny.

DJ!

Overtime má i svého diskžokeje! Ideální v kombinaci s živou hudbou. DJ totiž perfektně završí večer po tom, co dohraje kapela, ale „dance floor“ je stále plný a nikomu se ještě nechce domů. Máme plné kapsy moderních i klasických hitů. Vše vždy zapadne tématicky do programu vaší akce.

TECHNIKA & VYBAVENÍ

Zřídkakdy se stane, že hrajeme někde, kde mají světla, aparaturu, podium a k tomu ještě techniky. My to všechno máme, takže není problém zařídit vše z níže uvedeného:

Zvuková technika + zvukař

Máme k dispozici (i k té vaší) špičkovou zvukovou techniku. A když bude třeba, tak i špičkového zvukaře. Stačí nám sdělit heslo: „…ale žádné repráky nemáme.“ a my už budeme vědět.

Podium

Prkna, která znamenají svět, máme také! Umíme i kreativně improvizovat, když budete chtít, aby Overtime zahrál v nějakém netradičním prostoru. Postavíme uvnitř i venku.

Světelná technika + světlař

Možná tomu nebudete věřit, ale 50% každé pořádné show dělají světla. Světla jsou taková ta věc, že když nejsou, tak si řikáte „sakra, tomu něco chybí!“ My světla máme a technika k tomu.

…ale tu zásuvku fakt potřebujeme.