Živá hudba s kapelou OVERTIME

OVERTIME je především živá kapela na svatbu, párty, večírek, ples, … A když se řekne „živá kapela”, neznamená to, že my jsme živí (což samozřejmě jsme), ale že to, co hrajeme není z playbacku – vše podstatné skutečně vychází z našich hlasivek a nástrojů. A že jsme tomu věnovali řádnou péči, aby to znělo! Přesvědčit se o tom můžete v našem playlistu, kde máte ukázku z každé naší písničky. Nebo mrkněte na videa z akcí, kde jsme to rozjeli.

A samozřejmě – nejlépe to poznáte, když si nás pozvete na svou akci. 🙂

kapela overtime členové akce večer
kapela overtime svatba stan členové

Kde všude vám zahrajeme

Přijedeme za vámi moc rádi, ať už jste z Prahy a okolí, Znojma, Karviné, Jeseníku, Olomouce, Liberce, Chebu, … no prostě dojedeme kamkoliv v Česku, ale i na Slovensko. Nejčastěji pak hrajeme na těchto akcích:

Svatba

Hudba k obřadu (zpěv, klavír a violoncello), píseň na přání k prvnímu novomanželskému tanci, ALE HLAVNĚ SVATEBNÍ VESELICE a nakonec diskotéka klidně až do rána. Bude to LEGENDÁRNÍ!

Kapela na svatbu

Firemní večírek, párty & narozeniny

Přesně víme, co, kde, kdy a na koho nejlépe funguje. Roztančíme tak i ty, kteří na parket nikdy nevlezli. A když bude potřeba zahrát na vážnější notu, máme taky co nabídnout.

Firemní večírek a další eventy
Ples, městský bál, ...

Ve stylu StarDance – ke společenským tancům zahrajeme neotřelé, ale všemi milované songy. A pak už to rozjedeme jak se sluší a patří. Srdce všech budou plesat ještě týden po plese!

Kapela na ples

Na všech akcích to můžete po živé hudbě rozjet klidně až do rána s naším DJ. Věřte, že žádná „bejby” nebude sedět v koutě → DJ na svatbu a další akce.

Umíme hrát pořádně nahlas i úplně potichu

Máme speciálně upravené nástroje, takže jako živá kapela hrajeme přesně tak nahlas, jak vy potřebujete. Chcete, abychom stále hráli, ale přitom jste si mohli povídat? Nebo třeba během představování maturantů na plese… Prostě nás ztlumíte jako rádio. A pak nás zase „osolíte” a může se jít pařit.

To přesně potřebujeme
Máme veškeré vybavení, takže nemusíte řešit vůbec nic

Málokdy se stane, že hrajeme na akci, kde jsou světla, aparatura, podium a k tomu ještě technici… Nám to ale nevadí, protože vše máme.

Zvuková technika & zvukař

K dispozici máme špičkovou zvukovou techniku, se kterou perfektně ozvučíme každou místnost, party stan, zahradu, ale klidně i celý sál a náměstí. A když bude potřeba, vezmeme sebou i profesionálního zvukaře. Stačí nám jen sdělit heslo: „Ale my žádné repráky nemáme…” a už budeme vědět.

Podmínky a stage plán v pdf
Podium

Prkna, která znamenají svět, máme také. Umíme i kreativně improvizovat, takže nějaký netradiční prostor pro nás není překážkou – vešli jsme se i do malého dětského koutku 2×2. Samozřejmě hrajme uvnitř i venku, kde však pro případný déšť potřebujeme přístřešek. Ať nám to nezmokne.

Světelná technika & světlař

Věřte nevěřte, ale 50% každé pořádné show dělají světla. Je to taková ta věc, bez které si říkáte: „Sakra, tady tomu něco chybí!” Každopádně žádné obavy. My světelnou techniku i technika máme a pořádnou show vám uděláme.

… ale tu zásuvku fakt potřebujeme. 380V nebo 230V, to je nám jedno.

Chci vás na své akci
Na co se nás nejčastěji ptáte
Jaké žánry hrajete?

Hrajeme ty nejznámější rádiové hity posledních 70 let, od Elvise až po Eda Sheerana, takže bavit se budou jak vaši prarodiče, tak i ti úplně nejmladší od všech vašich kamarádů.

Přijedete za námi i do Luhačovic?

Jasně! Přijedeme za vámi kamkoliv v Česku, ale i na Slovensko. Stačí se nám jen ozvat.

Jak dlouho na akcích hrajete?

To záleží. Když je nutné dodržet tzv. „policejní hodinu”, tzn. když od deseti musí být klid, hrajeme cca od 18:00 do 22:00. Když žádné omezení není, hrajeme většinou od osmi do půlnoci. Pak můžete pokračovat v jízdě klidně až do rána s naším DJ, který vám udělá diskotéku na přání.

Co když budete nemocní?

Proto máme v záloze další členy. Takže i když někoho z nás skolí nemoc, nebo prostě z nějakého důvodu nebude moct, vy vždy dostanete kompletní čtyřčlennou kapelu OVERTIME – zpěv, kytara, basa a bicí.

Jak je to s písničkou na novomanželský tanec?

Ve většině případů si ženich s nevěstou vyberou písničku z našeho repertoáru. Pokud tam však „tu svoji” nenajdete, ozvěte se nám dostatečně dopředu, „tu vaši” se naučíme a zahrajeme vám ji. Jinak pustíme jakoukoliv písničku reprodukovaně.

Chcete kapelu OVERTIME na své akci? Pište, volejte

Kontaktujte nás. Moc rádi za vámi přijedeme, ať už jste kdekoliv v Česku nebo na Slovensku. Kapela Overtime je z Prahy.

Kapela na oslavu narozenin. Co třeba Overtime?

Kapela na maturiťák. Co třeba Overtime?

Kapela Overtime patří mezi zábavové kapely.

Česká kapela zpívající anglicky. To je OVERTIME

Hudba na svatbu? OVERTIME!