Kapela na ples. S OVERTIME ve stylu StarDance

Určitě už jste někdy v televizi viděli alespoň kousíček StarDance, kde ke společenským tancům nehrají klasické taneční, ale za to všem známé písničky. A úplně stejně to na plesech a bálech rozjíždíme i my – například, když se tančí cha-cha, hrajeme „Tu kytáru jsem koupil kvůli tobě”. A po společenských tancích už to rozjedeme jak se sluší a patří, se známými českými i zahraničními hity z našeho repertoáru.

Ať už jde tedy o váš ples maturitní, hasičský, myslivecký, … či se jedná o městský bál, víme přesně, co funguje za hudbu = zaplníme parket. Srdce všech pak budou plesat ještě týden po plese!

Určitě se podívejte na naše reference a místa, kde všude jsme hráli. Za zkouknutí stojí i videa a fotky z našich akcí, protože tak mnohem lépe nasajete atmosféru, kterou dokážeme udělat i na vašem plese či bálu.

kapela overtime praha tanec ples
Chcete kapelu OVERTIME na své akci? Pište, volejte

Umíme to rozjet pořádně nahlas, ale zahrát i pěkně potichu, ať se můžete mezi sebou v klidu bavit. Máme veškeré vybavení, takže nemusíte vůbec nic řešit. Stačí pouze říct, kdy a kam máme přijet. A mít zásuvku… Kontaktujte nás.

Kapela na oslavu narozenin. Co třeba Overtime?

Kapela na maturiťák. Co třeba Overtime?

Kapela Overtime patří mezi zábavové kapely.

Česká kapela zpívající anglicky. To je OVERTIME

Hudba na svatbu? OVERTIME!