Kapela na ples. S OVERTIME ve stylu StarDance

Určitě už jste někdy v televizi viděli alespoň kousíček StarDance, kde ke společenským tancům nehrají klasické taneční, ale za to všem známé písničky. A úplně stejně to na plesech a bálech rozjíždíme i my – například, když se tančí cha-cha, hrajeme „Tu kytáru jsem koupil kvůli tobě”. A po společenských tancích už to rozjedeme jak se sluší a patří, se známými českými i zahraničními hity z našeho repertoáru.

Ať už jde tedy o váš ples maturitní, hasičský, myslivecký, … či se jedná o městský bál, víme přesně, co funguje za hudbu = zaplníme parket. Srdce všech pak budou plesat ještě týden po plese!

Určitě se podívejte na naše reference a místa, kde všude jsme hráli. Za zkouknutí stojí i videa a fotky z našich akcí, protože tak mnohem lépe nasajete atmosféru, kterou dokážeme udělat i na vašem plese či bálu.

kapela overtime praha tanec ples
Chcete kapelu OVERTIME na své akci? Pište, volejte

Umíme to rozjet pořádně nahlas, ale zahrát i pěkně potichu, ať se můžete mezi sebou v klidu bavit. Máme veškeré vybavení, takže nemusíte vůbec nic řešit. Stačí pouze říct, kdy a kam máme přijet. A mít zásuvku… Kontaktujte nás.

Kapela Overtime patří mezi zábavové kapely.