Kapela na oslavu narozenin. Vsaďte na OVERTIME

Dvacetiny ve velkém stylu. Třicítka. Máminy čtyřicátiny. Padesátka na krku. Tátovy šedesátiny… U každého z nás postupně přichází životní okamžiky, které si rozhodně chceme se svou rodinou a blízkými přáteli užít na 100 %. A pak na ně ideálně nikdy nezapomenout. Vzpomínat na ně a radovat se z nich.

kapela na oslavu narozenin balonky saty zena

Užijte si narozeniny jako žádné jiné

Narozeniny, o to víc ty s kulatým číslem, k těmto životním okamžikům určitě patří. Jak je zpestřit? Máme radu nad zlato – dobrá živá hudba je základním kamenem každé velkolepé oslavy. Kapela na oslavu narozenin tak může být skvělým darem oslavenci, a stejně tak se může oslavenec blýsknout dokonale pojatou párty.

Nadchlo vás to? Začněte svolávat rodinu, pozívejte přátele… a pojďme se společně všichni pořádně pobavit.

OVERTIME je kapela na oslavu narozenin jak vyšitá

„Moc bych Vám chtěla poděkovat ještě jednou za hraní, byli jste úžasní…” Jen část jedné reference z mnoha. A stejně nadšení budete i vy. Výběr písniček z našeho repertoáru naladíme přesně na vaši narozeninovou akci, a to tak, že roztančíme i ty největší „studené čumáky”. Přesně totiž víme, co, kde, kdy a na koho nejlépe funguje. Užívat si to bude každý – od babiček a dědečků až po všechny teenegary.

Kdo by totiž neznal Trezor od Káji Gotta, Nafrněnou od Báry Polákové, Kabáty, Mirai, Olympic, Ewu Farnou nebo třeba The Beatles, Eda Sheerana, AC/DC, Imagine Dragons, Taylor Swift, Lady Gaga, Tones And I, Michaela Jacksona a tak dále a tak dále. Takové pecky nenechají chladného vůbec nikoho. Mrkněte na náš playlist.

A pokud byste ještě neměli hudby dost (což určitě mít nebudete), celou vaši narozeninovou akci završí s reprodukovanou hudbou náš DJ. Párty tak může jet klidně až do rána.

Jo a veškeré vybavení máme, takže nic neřešíte. Stačí se nám jen ozvat. Přijedeme zahrát, ať už jste kdekoliv v Česku nebo na Slovensku.

OVERTIME – vaše kapela na oslavu narozenin, ale také kapela na svatbu, kapela na ples, firemní večírky a další eventy.

Kapela na svatbu. Kapela na ples. DJ na svatbu, … To všechno je OVERTIME

Hrajeme ty nejznámější rádiové hity posledních 70 let, od Elvise až po Eda Sheerana – mrkněte na celý náš playlist. Navíc, umíme to rozjet se vší parádou pořádně nahlas, ale i pěkně potichu, ať se můžete mezi sebou v klidu bavit (super například během stužkování). Veškeré vybavení máme, takže nemusíte nic řešit.

Jen se nám ozvat. Přijedeme vám zahrát, ať už jste kdekoliv v Česku nebo na Slovensku.