Kapela na maturiťák. OVERTIME je COOL volbou

Maturitní ples v drtivé většině případů zažijete jedenkrát za život. Takže abyste si ho maximálně užili vy, učitelé, vaše rodina i všichni kámoši, je potřeba nepodcenit přípravu. A není toho málo, co je potřeba na každý maturiťák vymyslet, zařídit, zabukovat, natrénovat, … Od věcí jako šerpy, květiny, různé dekorace až po zajištění celého sálu a programu – různá vystoupení v průběhu plesu (barmanské vystoupení, kouzelnické vystoupení, žonglérské, taneční atd.), proslov, slavnostní nástup, šerpování, … Zajistit musíte fotografa, kameramana, moderátora a TAKÉ KVALITNÍ KAPELU, která se bude starat o zábavu po celý maturitní ples.

Kapela na maturiťák

Kapela na maturiťák – bez hudby to nejde

Kapela na maturák je jednou z nejdůležitějších součástí večera. Velká část lidí se totiž těší, že si na plese parádně zatancují a zazpívají. Takže výběr kapely rozhodně neuspěchejte. Zase na druhou stranu, dobré kapely jsou velmi často rezervované i roky dopředu, takže čím dříve oslovíte ty, které se vám líbí, tím máte větší šanci, že budou mít na váš termín volno. Zároveň nezapomeňte, že na maturitním plese budou i vaši rodiče, prarodiče, … Ti kromě klasických tanečních hitů ocení i kapelu, která dokáže zahrát něco na waltz nebo třeba tango.

Určitě také myslete na výběr hudby po půlnoci. To už většinou živé kapely končí a ve většině případů se rovnou přechází na diskotéku – ať parket nevychladne. Takže vygooglujte a zabukujte DJe na maturiťák a jede se dál.

OVERTIME je živá kapela na maturák, která ZAVÁLÍ

„Moc bych Vám chtěla poděkovat ještě jednou za hraní, byli jste úžasní. Nejen plesová párty, ale taky šerpování a představování maturantů bylo díky vám nezapomenutelný! Jedním slovem „velké díky” od maturantek!” Nikol Rabiňáková, vedoucí organizačního výboru maturitního plesu ŠUSTR

V OVERTIME hrajeme ty nejznámější rádiové hity posledních 70 let – od Elvise, Michaela Jacksona, Karla Gotta, Heleny Vondráčkové, The Beatles, Olympic, AC/DC až po Eda Sheerana, Mirai, Coldplay, Taylor Swift, Green Day, Lady Gaga, Imagine Dragons, … Mrkněte na celý náš playlist. Zároveň umíme i hudbu na klasické tance ve stylu StarDance – například, když se tančí cha-cha, hrajeme „Tu kytáru jsem koupil kvůli tobě”.

Umíme to rozjet se vší parádou pořádně nahlas, ale i pěkně potichu, ať se můžete mezi sebou v klidu bavit (super například během šerpování). Veškeré vybavení máme, takže nemusíte nic řešit.

No a máme i vlastního DJ, který skrze reprodukovanou hudbu perfektně završí celý maturitní ples po tom, co dohraje naše kapela, ale parket je stále plný. Pořádná párty tak může jet klidně až do rána.

Stačí se nám ozvat. Přijedeme vám zahrát na maturák, ať už jste kdekoliv v Česku nebo na Slovensku.

Kapela na svatbu. Kapela na ples. DJ na svatbu, … To všechno je OVERTIME

Hrajeme ty nejznámější rádiové hity posledních 70 let, od Elvise až po Eda Sheerana – mrkněte na celý náš playlist. Navíc, umíme to rozjet se vší parádou pořádně nahlas, ale i pěkně potichu, ať se můžete mezi sebou v klidu bavit (super například během stužkování). Veškeré vybavení máme, takže nemusíte nic řešit.

Jen se nám ozvat. Přijedeme vám zahrát, ať už jste kdekoliv v Česku nebo na Slovensku.