Kapela na svatbu. S OVERTIME to bude LEGENDÁRNÍ

My moc dobře víme, že svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků ve vašem životě, a proto moc rádi přispějeme svojí hudbou k tomu, aby na ní měli všichni jen ty nejlepší vzpomínky.

Hudba k obřadu

Přivezeme klavír a violoncello a váš svatební obřad se rázem stane tím nejromantičtějším místem široko daleko. Nebo raději dáváte přednost něčemu netradičnímu? Co třeba živá hudba ze Star Wars, Pána prstenů nebo z jiných filmů, které máte rádi? Zkrátka stačí, když nám předem pošlete 3 až 5 písniček podle vašeho přání a my vám je zahrajeme.

Hudba na svatbu jak se patří!

Píseň k prvnímu manželskému tanci

Ve většině případů si ženich s nevěstou vyberou písničku z našeho repertoáru. Pokud tam ale „tu svoji” nenajdete, ozvěte se nám dostatečně dopředu, „tu vaši” se naučíme a zahrajeme vám ji. Jinak pustíme jakoukoliv písničku reprodukovaně.

Svatební veselice

Hrajeme ty nejznámější rádiové hity posledních 70 let – od Elvise, Karla Gotta, Ewy Farné, Chinaski, Olympiců, Kabátů až po Eda Sheerana, AC/DC, Adele, Daft Punk, Village People, Queen či Amy Winehouse, takže bavit se budou úplně všichni – VY, vaši prarodiče, rodičové, tetičky, strýčkové, kamarádi i ti úplně nejmladší.

„Jak dlouho nám budete na svatbě hrát?”
To záleží. Když je nutné dodržet tzv. „policejní hodinu”, tzn. když od deseti musí být klid, hrajeme cca od 18:00 do 22:00. Když žádné omezení není, hrajeme většinou od osmi do půlnoci.

kapela overtime svatba balonky
kapela overtime svatba stan členové
DJ s diskotékou na přání

Po našem živém vystoupení můžete pokračovat v jízdě klidně až do rána s naším DJ, který vám udělá diskotéku na přání. Věřte, že žádná „bejby” nebude sedět v koutě → DJ na svatbu a další akce.

Určitě se podívejte na naše reference a místa, kde všude jsme hráli. Za zkouknutí stojí i videa a fotky z našich akcí, protože tak mnohem lépe nasajete atmosféru, kterou dokážeme udělat i na vaší svatbě.

Chcete kapelu OVERTIME na své akci? Pište, volejte

Umíme to rozjet pořádně nahlas, ale zahrát i pěkně potichu, ať se můžete mezi sebou v klidu bavit. Máme veškeré vybavení, takže nemusíte vůbec nic řešit. Stačí pouze říct, kdy a kam máme přijet. A mít zásuvku… Kontaktujte nás.

Kapela na oslavu narozenin. Co třeba Overtime?

Kapela na maturiťák. Co třeba Overtime?

Kapela Overtime patří mezi zábavové kapely.

Česká kapela zpívající anglicky. To je OVERTIME

Hudba na svatbu nebo živá kapela na svatbu? OVERTIME!