Kapela na svatbu. S OVERTIME to bude LEGENDÁRNÍ

My moc dobře víme, že svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků ve vašem životě, a proto moc rádi přispějeme svojí hudbou k tomu, aby na ní měli všichni jen ty nejlepší vzpomínky.

Hudba k obřadu

Přivezeme klavír a violoncello a váš svatební obřad se rázem stane tím nejromantičtějším místem široko daleko. Nebo raději dáváte přednost něčemu netradičnímu? Co třeba živá hudba ze Star Wars, Pána prstenů nebo z jiných filmů, které máte rádi? Zkrátka stačí, když nám předem pošlete 3 až 5 písniček podle vašeho přání a my vám je zahrajeme.

Píseň k prvnímu manželskému tanci

Ve většině případů si ženich s nevěstou vyberou písničku z našeho repertoáru. Pokud tam ale „tu svoji” nenajdete, ozvěte se nám dostatečně dopředu, „tu vaši” se naučíme a zahrajeme vám ji. Jinak pustíme jakoukoliv písničku reprodukovaně.

Svatební veselice

Hrajeme ty nejznámější rádiové hity posledních 70 let – od Elvise, Karla Gotta, Ewy Farné, Chinaski, Olympiců, Kabátů až po Eda Sheerana, AC/DC, Adele, Daft Punk, Village People, Queen či Amy Winehouse, takže bavit se budou úplně všichni – VY, vaši prarodiče, rodičové, tetičky, strýčkové, kamarádi i ti úplně nejmladší.

„Jak dlouho nám budete na svatbě hrát?”
To záleží. Když je nutné dodržet tzv. „policejní hodinu”, tzn. když od deseti musí být klid, hrajeme cca od 18:00 do 22:00. Když žádné omezení není, hrajeme většinou od osmi do půlnoci.

kapela overtime svatba balonky
kapela overtime svatba stan členové
DJ s diskotékou na přání

Po našem živém vystoupení můžete pokračovat v jízdě klidně až do rána s naším DJ, který vám udělá diskotéku na přání. Věřte, že žádná „bejby” nebude sedět v koutě → DJ na svatbu a další akce.

Určitě se podívejte na naše reference a místa, kde všude jsme hráli. Za zkouknutí stojí i videa a fotky z našich akcí, protože tak mnohem lépe nasajete atmosféru, kterou dokážeme udělat i na vaší svatbě.

Chcete kapelu OVERTIME na své akci? Pište, volejte

Umíme to rozjet pořádně nahlas, ale zahrát i pěkně potichu, ať se můžete mezi sebou v klidu bavit. Máme veškeré vybavení, takže nemusíte vůbec nic řešit. Stačí pouze říct, kdy a kam máme přijet. A mít zásuvku… Kontaktujte nás.

Kapela na oslavu narozenin. Co třeba Overtime?

Kapela na maturiťák. Co třeba Overtime?

Kapela Overtime patří mezi zábavové kapely.

Česká kapela zpívající anglicky. To je OVERTIME