My moc dobře víme, že svatba je jeden z nejdůležitějších okamžiků ve vašem životě a přispějeme svojí hudbou k tomu, aby všichni měli ty nejlepší vzpomínky. Zahrajeme vám na obřadu (klavír) i na svatební veselici (celá kapela).

SVATBA

Starosti ohledně zábavy ve Váš velký den nechte na nás. Už takhle toho máte hodně. Máme bohaté zkušenosti s nejrůžnějšími svatbami, proto už při plánování „Dne D“ se s Vámi sejdeme a projdeme si, kde, co, kdy, jak, kolik a jak nahlas. V samotný svatební den se postaráme (pokud budete chtít) jak o doprovod k obřadu a jeho ozvučení, tak o doprovod k obědu a odpolednímu programu, hlavní večerní zábavu v podobě naší živé kapely a zakončíme diskotékou pro ty nejvíce party lidi.

TECHNIKA & VYBAVENÍ

Zřídkakdy se stane, že hrajeme někde, kde mají světla, aparaturu, podium a k tomu ještě techniky. My to všechno máme, takže není problém zařídit vše z níže uvedeného:

Zvuková technika + zvukař

Máme k dispozici (i k té vaší) špičkovou zvukovou techniku. A když bude třeba, tak i špičkového zvukaře. Stačí nám sdělit heslo: „…ale žádné repráky nemáme.“ a my už budeme vědět.

Podium

Prkna, která znamenají svět, máme také! Umíme i kreativně improvizovat, když budete chtít, aby Overtime zahrál v nějakém netradičním prostoru. Postavíme uvnitř i venku.

Světelná technika + světlař

Možná tomu nebudete věřit, ale 50% každé pořádné show dělají světla. Světla jsou taková ta věc, že když nejsou, tak si řikáte „sakra, tomu něco chybí!“ My světla máme a technika k tomu.

…ale tu zásuvku fakt potřebujeme.