Zábavové kapely. S OVERTIME bude vaše zábava legendární

Zábavové kapely mají už podle samotného názvu vytvořit ideálně nezapomenutelnou hudební zábavu na vaší akci. Ať už jde o večírky, svatby, oslavy, plesy, … kapela OVERTIME zaplní parket vždy a všude.

Firemní večírek, vánoční večírek, rodinné a narozeninové oslavy, maturitní ples, hasičský ples, svatba nebo třeba i městský bál… Tohle všechno jsou akce, které kvalitní zábavové kapely povznesou do úplně jiné roviny. A proč píšeme „kvalitní zábavové kapely”? Protože jenom zkušení hudebníci dokáží perfektně přizpůsobit svůj repertoár charakteru akce i aktuálním preferencím publika. A to po celou dobu svého vystoupení. Stejně tak disponují špičkovou zvukovou technikou, podiem, světelnými efekty a dalším potřebným vybavením, takže vy nemusíte vůbec nic řešit. Stačí mít jen zásuvku.

zábavová kapela overtime večírek

Zábavové kapely: S OVERTIME bude vaše akce naprosto jedinečná

  • „Lidi také říkali, že jste tady byli nejlepší kapela za posledních 10 let.”
  • „Není náhoda, že už u nás hrajete počtvrté.”
  • „Opravdu nejlepší party našeho života.”
  • „Nejen plesová párty, ale taky šerpování a představování maturantů bylo díky vám nezapomenutelný!”
  • „Podruhé bych kapelu na svatbu volila stejně!”

Tohle je jen pár výstřižků z referencí. Kompletní reference najdete zde. S naší kapelou tak máte jistotu, že o hudební zábavu bude na vaší akci skvěle postaráno. Bavit se budou úplně všichni – vy, vaši prarodiče, maminky, tatínkové, tetičky, strýčkové, sourozenci, šéf, kamarádi i ti úplně nejmladší ze všech.

Kapela na svatbu. Kapela na ples. DJ na svatbu, … To všechno je OVERTIME

Hrajeme ty nejznámější rádiové hity posledních 70 let, od Elvise až po Eda Sheerana – mrkněte na celý náš playlist. Navíc, umíme to rozjet se vší parádou pořádně nahlas, ale i pěkně potichu, ať se můžete mezi sebou v klidu bavit (super například během stužkování). Veškeré vybavení máme, takže nemusíte nic řešit.

Jen se nám ozvat. Přijedeme vám zahrát, ať už jste kdekoliv v Česku nebo na Slovensku.