Hudba na svatbu? OVERTIME. A máte vystaráno

Hudba je obecně v našich životech důležitější, než si můžeme uvědomovat. Dokáže uklidnit, rozveselit, motivovat, … prostě vzbuzovat emoce. A právě ty radostné emoce, to je přesně to, co při jednom z nejdůležitějších okamžiků ve vašem životě chcete zažívat. A VE VELKÉM. Proto jsme tu my – kapela OVERTIME – a naše živá hudba na svatbu.

Hudba na svatbu Overtime

Hudba na svatbě je alfou a omegou skvělé zábavy

Kvalitní hudba rozhodně patří mezi hlavní prvky, které utvářejí charakter celé svatby. Proto byste ji měli věnovat patřičnou pozornost. Hudba totiž ovlivňuje náladu celé svatby – vnáší do ní ty správné emoce, pocity, … potěšuje smysly. Zároveň dokáže z každého okamžiku svatebního dne vyčarovat nezapomenutelnou chvíli, na kterou budete rádi vzpomínat. Na chvíli s vašimi rodiči, jednotlivými členy rodiny, přáteli, známými a samozřejmě s tím nejdůležitějším, vaším partnerem/partnerkou.

Ruku na srdce, dokážete si teď představit svatbu bez pořádné hudby?

OVERTIME = živá kapela na svatbu

Hudba na svatbu v TOPu? Vsaďte na nás. Moc rádi přispějeme svoji hudbou k tomu, že vaše svatba zůstane v těch nejlepších vzpomínkách všech zúčastněných.

Postaráme se o hudbu k obřadu (zpěv, klavír a violoncello), zahrajeme píseň na přání k prvnímu novomanželskému tanci a pak to pořádně rozjedeme při svatební veselici. Věřte, že bavit se budou úplně všichni – VY, vaši prarodiče, rodičové, tetičky, strýčkové, kamarádi i ti úplně nejmladší. No a po našem živém vystoupení můžete pokračovat v krasojízdě klidně až do rána s naším DJ, který vám udělá diskotéku na přání.

Mrkněte určitě na tuto naši stránku kapela na svatbu, kde je mnohem více informací. Ať lépe nasajete atmosféru, kterou jsme schopni na vaší svatbě vytvořit.

Kapela na svatbu. Kapela na ples. DJ na svatbu, … To všechno je OVERTIME

Hrajeme ty nejznámější rádiové hity posledních 70 let, od Elvise až po Eda Sheerana – mrkněte na celý náš playlist. Navíc, umíme to rozjet se vší parádou pořádně nahlas, ale i pěkně potichu, ať se můžete mezi sebou v klidu bavit (super například během stužkování). Veškeré vybavení máme, takže nemusíte nic řešit.

Jen se nám ozvat. Přijedeme vám zahrát, ať už jste kdekoliv v Česku nebo na Slovensku.