Česká kapela zpívající anglicky. To je OVERTIME

Skvělých českých pecek je spousta. Ovšem těch zahraničních, konkrétně anglických, je ještě více. Tak proč se na své svatbě, firemním večírku, narozeninách, plese, … limitovat pouze domácí tvorbou? Jasně, jde to odehrát na Kabátech, Báře Polákové, Chinaski, Ewě Farné, Heleně Vondráčkové, Karlu Gottovi, Kryštofech, Olympicích, Mirai a dalších známých muzikantech, ALE! Když na place zazní například AC/DC, Adele, Bon Jovi, Daft Punk, Ed Sheeran, Elvis Presley, Lady Gaga, Robbie Williams, Coldplay, Imagine Dragons, The Beatles, Tones And I, Pussycat Dolls, Blink 182, U2, Michael Jackson, … a takhle bychom mohli pokračovat do „nekonečna”, má to prostě úplně jiný říz.

Určitě souhlasíte, že? A pokud ne, vůbec nevadí. Jak už jsme psali, českých interpretů a písniček, co se dají na různých akcích zahrát, je nespočet.

Česká kapela zpívající anglicky

Overtime – zpíváme více anglicky než česky

Jsme party bandem, takže pokud máte v hledáčku živou kapelu na svatbu, maturitní ples, městský bál nebo třeba na váš vánoční večírek či narozeniny, máte vyhráno. Hrajeme ty nejznámější rádiové hity posledních 70 let, kdy z velké části jde o anglické songy. Kromě všech výše zmíněných interpretů je to například i Alicia Keys, Depeche Mode, Jerry Lee Lewis, James Brown, Metallica, The Cure, Tom Jones, Elton John, Green Day, Queen, Village People a mnoho dalších.

Celý náš playlist čítá cca 75 písniček a velkou část z nich si můžete i poslechnout. Ať víte, jak to hrajeme naživo.

Kapela na svatbu. Kapela na ples. DJ na svatbu, … To všechno je OVERTIME

Hrajeme ty nejznámější rádiové hity posledních 70 let, od Elvise až po Eda Sheerana – mrkněte na celý náš playlist. Navíc, umíme to rozjet se vší parádou pořádně nahlas, ale i pěkně potichu, ať se můžete mezi sebou v klidu bavit (super například během stužkování). Veškeré vybavení máme, takže nemusíte nic řešit.

Jen se nám ozvat. Přijedeme vám zahrát, ať už jste kdekoliv v Česku nebo na Slovensku.